FCBgs 1 - 0 APLfb

LASKgs 2 - 0 AZfb

MFFgs 0 - 3 WOLfb

FCPgs 1 - 3 LEVfb

ESPgs 3 - 2 WOLfb

AAGgs 1 - 1 ROM fb

İBFKgs 4 - 1 SCPfb

SLBgs 3 - 3 FCSDfb

MANUgs 5 - 0 CBKVfb

INTgs 2 - 1 LRAfb

CELgs 1 - 3 FCKfb

ARSgs 1 - 2 OLYfb

SLZBgs 0 - 0 SGEfb

AJXgs 2 - 1 GETfb

SEVgs 0 - 0 CFRCfb

MOCLgs 2 - 4 FLUfb

AFOgs 9 - 8 CAMfb

ECSJgs 0 - 0 ACFfb

SCIgs 1 - 0 DTOfb

CLGgs 1 - 1 PALfb

KÖGgs 0 - 0 İSTfb

BOLgs 1 - 1 BALfb

BURgs 2 - 2 ALTfb

HONgs 1 - 1 HJKfb

ADPgs 0 - 1 CDHfb

UCAgs 2 - 0 LANfb

CPCgs 3 - 0 ZFCfb

UANLgs 4 - 2 ALNfb

MON gs 0 - 0 DSfb

CAgs 6 - 4 COMfb

NKIZgs 0 - 2 LOKZfb

CORgs 1 - 1 ECSAfb

CRFgs 3 - 0 İJTfb

JWİgs 1 - 2 SJOfb

RSCgs 2 - 4 BOLfb

AURgs 1 - 0 CDGfb

CAPgs 0 - 0 INSfb

Süper yetenek Volkan Gökçek EC BOXİNG’de

Boksu ile dünyaca ünlü promotörü Erol Ceylan’ı büyüleyen Volkan Gökçek, yıldırım hızıyla EC BOXİNG’e transfer oldu. Dört yıl üst üste Almanya’nın ve geçtiğimiz günlerde de dünyanın en iyi promotörü seçilen EC BOXİNG spor kulübü yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, Olimpiyat sporcumuz Volkan Gökçek’in sparring dövüşünü görünce büyülendi ve yıldırım hızıyla takımına transfer ederek, Hemen Almanya’da maça çıkarmak için talimat verdi.

Volkan Gökçek’in özel bir yetenek olduğunu belirten dünyaca başarılı promotörümüz Erol Ceylan, ‘Kendisi dünya şampiyonumuz Sebastian Formella ile sparring dövüşleri yapmak için geldi. Ben de tesadüfen orada bulunuyordum. Gördüklerime inanamadım ve baş antrenörümüz Bülent Başer ile kısa bir görüşme yaparak fikirlerini aldım ve o da benimle aynı düşüncedeydi. Volkan özel bir yetenek ve bunun mutlaka değerlendirilmesi gerek diye karar verdik. Daha fazla amatör maç yapmasına gerek görmedik, çünkü o kendisini çok iyi yetiştirmiş yetenekli bir boksör. Dünya ringlerinde fırtınalar estirmesi için gereken şartları sağlayacağız kendisine. Önümüzdeki cumartesi 18 Ocak günü Hamburg’da düzenleyeceğimiz ve iki dünya şampiyonluk kemerinin ortaya konacağı galada kendisini ringe çıkarmak için yıldırım hızıyla çalışmalar başlattık. Ardından 8 Şubat Cumartesi akşamı efsane boksörümüz Fırat Arslan’ın dünya rekoru kırmak için Almanya’nın Göppingen kentinde düzenleyeceği galada ringe çıkarmak için girişimleri tamamladık’ dedi.

Bülent Başer, ‘Yetenekli gençlerimizi yücelteceğiz’

Merkezi Almanya’nın Hamburg kentinde bulunan EC BOXİNG spor kulübü baş antrenörü Bülent Başer, kulüp olarak hedeflerinin yetenekli boksörlerimizi dünya ringleriyle tanıştırarak, ülkemizin tanıtımını yapmak olduğunu belirterek, ‘Volkan yontulmamış bir cevher gibi. Burada kendisini çalıştırarak, yetiştirip dünya ringlerinde zaferlere imza atmasını sağlayacağız’ dedi. Kulübün basın danışmanı Vedat Alyaz, sporcumuzun Olimpiyatlara katılma hakkı olduğunu belirterek, ‘Kendisi profesyonel boksu seçerek kulübümüz ile anlaştı. Burada kendisine en iyi şartların sağlanarak, dünyanın zirvesine çıkacağına eminim. Ayrıca 18 Ocak gecesi genç yeteneklerimizden Ali Eren Demirezen ve Taycan Yıldırım’da maç yapacak’ dedi.

Vedat Alyaz / HAMBURG

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Konum Haber'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Konum Haber'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470