Münih Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Prof.Dr. Mustafa Çakır bildirdi.

Türkiye Cumhuriyeti Münih Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Prof.Dr. Mustafa Çakır, Açık Öğretim Ortaokulu ve Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa ve Balkanlar Programı II. Dönem Sınavları Ertelendiğini Bildirdi

Münih Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Prof.Dr. Mustafa Çakır,’’ Açık Öğretim Ortaokulu ve Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa ve Balkanlar Programı II. Dönem Sınavları Ertelenmiştir.

25-26 Nisan 2020 tarihlerinde yapılacak olan Açık Öğretim Ortaokulu ve Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa ve Balkanlar Programlarının II. dönem sınavları, tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs salgını nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün 24659360-490.99-E.5801491 sayılı ve 23.03.2020 tarihli yazısı gereği ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Ertelenen II. dönem sınavlarının ne zaman yapılacağına ilişkin henüz bir tarih belirlenmemiştir. Bu konuyla ilgili çalışmalar yapılmakta olup önümüzdeki günler içerisinde tarih belirlendikten sonra ayrıca duyuru yapılacaktır.

Öğrencilerimizin belirlenecek olan II. Dönem sınav tarihi için Eğitim ataşeliğimizin duyurularını, Anadolu Üniversitesi’nin bap.anadolu.edu.tr web sayfasını ve Açık Öğretim lisesi facebook sayfasını takip etmeleri ve bu konuda yapılabilecek başka duyurulara itibar etmemeleri gerekmektedir. ‘’diye bilgilendirdi

Tevfik Şendöl – MÜNIH

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
Konum Haber'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Konum Haber'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470